Ordinace v růžové zahradě aneb laborka z chemie...:)

30. prosince 2011 v 14:39 | Stew |  Fotografie
Ahojky...
Nebudu se Vás tu ptát co jste dostali k Vánocům, co budete dělat o Silvestru nebo jak užíváte prázdniny...To by bylo klišé. Místo toho přejdu rovnou na článek.
Fotka je focena začátkem měsíce před laborkou z chemie.....
Stew

Jinak, jak jste na tom s tímhle seriálem..? Já osobně tenhle tip seriálů nesnáším. Fajn, Ulice- ta ještě jde. Ale Ordinace, Cesty domů, už ukončená Rodinná pouta apod. Křečovité, občas rádoby vtipné dialogy...
čsfd.cz - 15% - 91. nejhorší seriál - 155. nejlepší seriál
Několik komentářů na ordinaci ze Česko-Slovenské filmové databáze:

k212

*
Osvedčený mustr - všichni se všemi vystřídat (kde, to je jedno, ale obvykle v posteli), a když už nezbývá žádná možná kombinace, tak někoho vesele do hordy přidat či vyměnit. A znovu od začátku. Tohle všechno v hnusném balíčku s polepkou vyrobila TV Nova, s hereckými křečemi, které žel v některých případech značí - tady není, co hrát (ale chápu, musí se něčím živit ;-( , s příšernými dekoracemi a stupidní výpravou, hroznou hudbou... asi nemá smysl pokračovat dál.


Radgoll odpad!

Viditelný důkaz, jaký odporný humus je člověk schopen vyprodukovat a dále ho publikovat kvůli střeše nad hlavou a teplému pelechu. Ještě odpornější je však to, že velké většině obyvatelů České republiky připadá tenhle seriál "ze života" jako něco koukatelného a dokonce si dávají pozor, aby byli u televize vždy na čas, kdyby se Nova ve skutečnosti rozhodla začít s vysíláním v danou dobu a ne o patnáct minut později (je smutné, že se nejedná pouze o důchodce). Před tohle bych se neodvážil posadit ani s plným barákem obrovských pytlů na zvracení. Nechápu, jak se můžou účinkující (těžko bych je nazval herci) snížit na takovou úroveň, aby den co den odříkávali našprtané dialogy s kamennou tváří, bez projevu jakýchkoliv emocí a zvláště, když se jedná o tak příšerný, plesnivý a nereálný scénář, který bych před spláchnutím do záchoda musel několikrát seskartovat a poté ještě zapálit v extrémně hořlavých podmínkách. Nebude trvat dlouho, než vznikne něco podobného a to už bude nejvyšší čas, kdy začít s osidlováním Marsu.
sklennenka

*
Autoři vsadili na oblíbené téma, které již slavilo úspěch v zámoří a to jest seriál z nemocničního prostředí. Samozřejmě, že to tak úplně nevyšlo, jelikož trh je přesycen a hlavně scénář není zrovna silnou stránkou tohoto rádoby trháku. Věčná škatulata hejbejte se (odchody do Prahy a příchody odevšad ), vztahy každý s každým a naprosto nevěrohodní pacienti mne tedy dvakrát neuchvátili a proto už nyní jen a jen přepínám.Lolita

odpad!
Vzhledem k tomu, že na tuhle nesmyslotinu část rodiny pravidelně kouká, jsem čas od času pár dílů viděla. A to od prvních až po ty poslední. Jen jsem nečekala, že to bude sračkovatět tak rychle a tak moc. Postupně docházejí herci, co by se chtěli dobrovolně v tomhle paskvilu ukázat (i když bohužel ne dost rychle a občas do toho akvária humusu vhodí někoho nového), tak stávající postavy mixují stále mezi sebou do absurdnějších a absurdnějších párů a vymýšlejí stále debilnější cosijakozápletky. Toho, kdo tohle píše, točí a vysílá, by měli zavřít za to, že ukrajuje lidem čas takovouhle nebetyčnou debilitou.

Veškeré názory můžete napsat do komentářů.... Stew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám moje fotky..?

Ano...
Ne...

Komentáře

1 Kikishhek - Tvá Affs :* Kikishhek - Tvá Affs :* | Web | 30. prosince 2011 v 14:49 | Reagovat

pěkný blog !

2 Bella Bella | Web | 30. prosince 2011 v 14:50 | Reagovat

:D :D Dobrej článek, dobrej nadpis, dobrej blog, dobrá adminka...

(PS: napsala jsem ti do reklam, tak se prosím podívej)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama